Oficiální stránky KČT Kopřivnice » Noční pochod do Štramberka

Noční pochod do Štramberka


Akce roku 2012, Pozvánka, Fotky

Pátek 24. 2. 2012

Je za 3 minuty 17 hodin, pátek, když přicházím k benzínové pumpě, odkud máme vyrazit na noční pochod. Všechny přítomné přivítám, vysvětlím, že sice ještě noc není, ale nám to vadit nebude. Když půjdeme zpátky, tak určitě už noc bude.

Je nás 17. V 17:05 vyrážíme. Jdeme kolem zahrádek a kolem očního. Vybral jsem tuto trasu s ohledem na to, že jdeme po cestě, kde není bláto a také žádné zmrzky, na kterých by mohl člověk uklouznout a zranit se. Je 17:55, když přicházíme do Hrstkovy chaty – opravdu už je tma. Zde už sedí další naši kamarádi. Přisednu k nim a začínáme se bavit. Přicházejí další účastníci. Nakonec nás bylo 29.

Seznamuji všechny přítomné s našimi dalšími akcemi, předám čestné uznání s odznakem KČT mému kamarádovi Pepíkovi Adamcovi za dlouholetou práci pro KČT a náš klub. Přicházejí i manželé Drlíkovi s kytarami a začíná ta pravá zábava. Přidávají se i 2 další hudebníci, i s harmonikou a další kytarou. Písničky, tanečky, tak to nemá chybu. Sem tam něco k snědku, já si dám zelňačku, někdo topinky, a je fajn.

Je 22 hodin, když se nás pár lidí zvedá a odcházíme. Ve 22:40 jsem už doma. Jak se dovídám později, tak někteří odešli až ve 23 hodin. Všichni, co se zúčastnili, byli spokojeni, a opět se sejdeme.

Zapsal vedoucí akce J. Poruba

Tisk Tisk