Oficiální stránky KČT Kopřivnice » Poděkování

Poděkování


Akce roku 2010, Pozvánka, ZhodnoceníFotky

Myslím, že jménem všech „účastníků zájezdu“ mohu ještě jednou vyslovit poděkování Pepovi Porubovi za dobrý, hodnotný, ale i napínavý a dobrodružný výlet. Naplánoval jej skutečně s pečlivostí stratéga, zvláště ten první, doslova bojový den, si počínal jak Napoleon u Slavkova. Společně s řidičem Lubou Bílkem vyřešili situaci perfektně a unikli z obklíčení vodního živlu. Určitě pomohla i (vlastní) žena Štěpánka. A vítězně bojovali i další dny.

Byly to krásné každodenní výlety v krásné přírodě s krásnými zážitky. Mnozí z nás byli v těch místech poprvé, mnozí se tu ještě vrátí. Ale všem zůstanou opravdu hezké vzpomínky. Kromě výšlapů zajistil Pepa i výborné ubytování s velmi chutným jídlem. Jistě, že mu někteří členové organizačně pomohli s materiální přípravou (mapy, popisy apod.), ale s těmi si to on vyřídí sám (určitě jim poděkoval).

Jsem přesvědčen, že všichni byli spokojeni, jak s místem pobytu, tak s programem a byli rádi, že bezpečně a v pořádku dojeli tam a též domů. Díky i Lubovi Bílkovi.

Pepo – aby Tě Pán Bůh při zdravém rozumu zachovati ráčil a ještě jednou dík a těšíme se na příští týdenní akci KČT Kopřivnice v roce 2011. Ale i na mnohé další…

Za spokojené účastníky zájezduJosef a Anna Adamcovi a spol.1. září 2010Tisk Tisk