Oficiální stránky KČT Kopřivnice » Promítání „Kam jsme došli – 16“

Promítání „Kam jsme došli – 16“


Akce roku 2009, Pozvánka

Pátek 23. 10. 2009

V pátek 23. října jsme zahájili další promítací sezónu v Domě dětí a mládeže. Na programu bylo promítání akcí z loňského a letošního roku z cyklu „Kam jsme došli“, které mělo už 16. pokračování. V této podobě to už asi bylo na delší dobu promítání poslední, dále už budou promítány pouze vícedenní zájezdy nebo větší akce. Důvody pro to jsou mnohé: velká pracnost přípravy takovýchto složených promítání, velká pracovní zaneprázdněnost Aleše po nástupu do zaměstnání, menší zájem návštěvníků o promítání kratších akcí, a v neposlední řadě i to, že se podařilo nalézt další aktéry promítání videí a diapozitivů ze svých akcí. Zájemci o podobné akce snad tedy nebudou ochuzeni.

 

Všechny fotky ve fotogalerii zde

Na programu promítání byly ukázky z Country bálu, opékání špekáčků na Bubla ranči, loňského podzimního výletu na Velký Kriváň, masové turistické akce Za pohledy z Rybí, zájezdu do Jeseníků na přečerpávací stanici Dlouhé Stráně, a vzpomínkové akce k uctění památky Dr. Hrstky a uvedení do Síně slávy. Poslední dvě akce bohužel propršely, a tak z Dlouhých Strání jsme mohli sledovat pouze výklad z exkurze do elektrárny. Tentokrát bohužel Aleš pozapomněl na reproduktory, a tak zvuk nebyl moc hlasitý. Naštěstí výkladu v elektrárně bylo rozumět, a u ostatních akcí byla většinou jen dobře slyšitelná hudební kulisa, a hojné použití doprovodných titulků. Na uvedenou tematiku promítání se sešla poměrně dobrá účast – 24 návštěvníků.

Po skončení akce Aleš ještě promítl upoutávku na své příští promítání o cestě do Skandinávie až k nejsevernějšímu bodu Evropy, které se uskuteční v prosinci tohoto roku. Vedoucí akce Pepík Poruba pak pozval všechny přítomné na příští turistické akce – znovuotevření chaty Dr. Hrstky, které pořádá Valašské Království a město Štramberk, a na naši akci turnaj v bowlingu, která bude pouze pro členy klubu.

Zapsal Vladislav Kadlec

Tisk Tisk