Oficiální stránky KČT Kopřivnice » Bowling – 19.11.2006

Bowling – 19.11.2006


Akce roku 2006, Pozvánka, Fotky

Opět se scházíme v neděli 19. 11. na další naší akci, a tou je turnaj v bowlingu. Sraz v 13:30 u koupaliště v hale bowlingu. Rychle rozepsat přítomné do skupin, jak kdo přichází, i když jsem si to už předtím přibližně přichystal. Přesto do dvou hodin ještě všichni nejsou přítomni, ale začínáme, a lidé se dopisují, jak kdo doráží. Hraje se s plným nasazením. U některých, jako Dušana Hábovčíka nebo Milana Kubalce, jsme zvyklí na podobné výkony, ale někteří nás překvapují. Jejich výkony rostou od hodu k hodu.

Výborně se bavíme, ale čas rychle plyne. Mezi hrou dostávají členové návrh programu na příští rok, kde můžou vyrazit na turistické akce s naším klubem, návrh na kalendáříček na příští rok, mezitím se vyprávějí příhody z našich akcí, a také se plánuje a uvažuje o dalších chystaných návrzích.

Úderem 16. hodiny končíme náš turnaj. Někteří ještě posedí, dají si něco dobrého k snědku nebo k pití, jiní se loučí a odcházejí nebo odjíždějí do svých domovů. A kdo vyhrál? Všichni ti, kdo se přišli pobavit a podívat, jak se to hraje, anebo s plnou vervou si sami zahráli.

Nezbývá než dodat – je to akce, která se nám už tolikrát osvědčila, že všichni, kteří se jí zúčastní, si ji ráz za čas přicházejí znovu zopakovat. A že to nemá nic společného s turistikou? Jak to že ne. Vždyť pro některé, kteří jsou třeba od sídliště Sever, je to 2 km, pak zase zpátky, protáhnout tělo při hodu, uvolnit se, je to příjemná změna, zvlášť, když tentokrát před námi byly tři dny volna. A co informovanost členů? Členové KČT Kopřivnice byli o akci informováni od svých skupinářů nebo ze dvou nástěnek, které klub má, a to již od 3. 11. Stále je ještě k podivení, když někteří naši členové nástěnky nečtou a pak se diví, že o ničem nevědí.

Zapsal vedoucí akce Josef Poruba

Tisk Tisk