- Oficiální stránky KČT Kopřivnice - http://www.kctkoprivnice.cz -

Turnaj ve stolním tenise – 26.11.2005

Akce roku 2005, Pozvánka, Fotky

Další akcí KČT Kopřivnice pro své členy bylo zorganizování turnaje ve stolním tenise v sobotu dne 26. 11. 2005 v Ženklavě. Organizaci této akce jsem si vzal na starost sám. Zajištění a domluvení místnosti na tuto akci si vzaly na starost Šárka Benišová a Dana Vandlíková. Domluvena byla tělocvična v Ženklavě. Datum a čas sobota 26. 11. 2005 ve 14 hodin. Po několikerém telefonickém volání vše domluveno. Po upřesnění termínu a uvědomění skupinářů, byly ve středu 23. 11. vyvěšeny i pozvánky v našich dvou nástěnkách i v infocentru. Osobně jsem zval zájemce na tuto akci z řad našich členů, o kterých vím, že stolní tenis hrají. Účast byla přislíbena dosti velká, okolo dvaceti našich členů, ale buď nemoc, škola, nebo snad jiné důvody (mezi nimi i sníh) rozhodly, že se této akce zúčastnilo nakonec jen 12 našich členů.

Co k tomu dodat? Informace, že tato akce bude, měli možnost zúčastnění shlédnout i na internetu, a to už od soboty 19. listopadu. Přípravám byla věnována velká pozornost. Snad jen ty pozvánky v nástěnkách mohly být dříve. Nachystány pálky, míčky, vytištěny pozvánky.

Ale nyní bych předal slovo V. Kadlecovi, který se tohoto turnaje zúčastnil jako hráč, ale zároveň i jako spoluorganizátor, který připravil pozvánky a turnajovou tabulku na tuto akci:

I když se akce zúčastnilo 12 našich členů, do turnaje se jich zapojilo jen 6. Hráli jsme proto systémem každý s každým, na tři vítězné „malé“ sety – do 11 bodů. Vítězem se stal Petr Beniš před mladým Mojmírem Machovským a Alešem Kadlecem. Výsledná tabulka je zpřístupněna na webu KČT v sekci Fotografie, kde jsou také snímky z této akce. Mně osobně se turnaj vůbec nevydařil, a bez bodu jsem skončil poslední. Na závěr jsme si ještě pro zpestření zahráli čtyřhru, anebo si zapinkali jen tak.

Poznámka: Počasí na tuto akci jak stvořené. Rozbředlý sníh, teplota 1°C nad nulou, 6 oficiálních hráčů, 2 členky si zapinkaly jen tak, 2,5 hodiny hraní, tabulka jako na turnajích. Ti, co přišli a hráli, se vůbec nenudili. Nenudili se ale ani diváci. Je nutno poděkovat všem, kteří tuto akci pomohli připravit, i vedení školy v Ženklavě za zapůjčení tělocvičny i stolů.

Zapsal J. Poruba a V. Kadlec