Oficiální stránky KČT Kopřivnice » Noční pochod do Štramberka – 5. ročník – 5.2.2005

Noční pochod do Štramberka – 5. ročník – 5.2.2005


Akce roku 2005, Pozvánka

Vycházíme podle programu v 17:05 od Katolického domu v Kopřivnici. Všechny zúčastněné vítám v 17:00 hodin. Ještě 5 minut počkáme a vyrážíme. Je –8°C pod nulou – nádherná zima, plno sněhu.

Je nás 27. Členové i nečlenové – jdeme krásným podvečerem přes Hraničky na Hrstkovou chatu na Trúbu do restaurace Hrstkovy chaty, kterou jsem zamluvil na tuto akci již 28. 1. 2005 v pátek. Dorážíme v 18:00 hodin. Někteří účastníci tohoto tradičního pochodu se kochají pohledem z hradeb, já se jdu přivítat s vedoucím a ihned sestavujeme stoly dle naší potřeby. Každý si něco objednává, tu pivo, nealko, něco k jídlu. Je tu fajn. Jenom škoda, že tu není nikdo ze skupiny H. Kovářové a H. Ranošové. I když o tom všichni věděli – nebo měli vědět ať už od svých skupinářů, nebo z nástěnky, popřípadě z Info centra. Hlavně mě mrzí, že tu nejsou Kovářovi.

Prosím o klid a seznamuji přítomné se zájezdy na „Jizerské hory, Lukov a do pralesu Mionší“, Láďa Kadlec nechá kolovat pozvánku a program na „Zakarpatskou Ukrajinu“ na rok 2006.

Ať si nikdo nemyslí – není to žádná ožíračka, ale bližší seznámení se zájezdy, které nemohly být řešeny na Výroční schůzi, ale které teď mohly být nabídnuty našim členům s vysvětlením, o co se vůbec jedná. Navíc všichni zúčastnění mají možnost si zakoupit Pamětní list v hodnotě 18 Kč k této akci.

Před osmou hodinou se loučíme, a různými cestičkami se dostáváme ke svým domovům. Co k tomu dodat? Tak nádherně osvětlený a zimní krajinou ozdobený Štramberk stojí určitě za to.

Zapsal vedoucí J. Poruba

Tisk Tisk