Oficiální stránky KČT Kopřivnice » Mikulášský turnaj v bowlingu – 3.12.2005

Mikulášský turnaj v bowlingu – 3.12.2005


Akce roku 2005, Pozvánka, Fotky

Ve 14:04 začínáme hrát. Rozděleni do skupinek na 4 dráhy, začínáme hrát. Kdo? Přece Klub českých turistů Kopřivnice.

Již dávno plánovaná akce, hlavně objednaná, a to od 2. 10. 2005. Uveřejněná v nástěnkách, upozorněni skupináři a všichni, kteří mají o tuto akci zájem. Již první zájemci se nahlásili 6. 10. a poslední jen dva dny před konáním akce 1. 12. 2005.

Začínáme tedy po 5 účastnících, jen v první dráze je jich 6. Zájemci z řad KČT Kopřivnice jsou rozděleni do skupinek tak, aby byli rodinní příslušníci spolu (pokud to jde, aby viděli, jak si kdo vede, aby se trumfovali, i když někdy chtěli hrát i proti sobě v jiných skupinách). Výborně se všichni zúčastnění baví. O první dráhu nemám obavy. Tam hrají chlapi Kadlecovi, Dušan Hábovčík, Tonda a Hanka Kovářovi, Miloš Hykel. Ani ostatní skupiny nejsou na tom špatně. Snažil jsem se, aby hráli spolu vždy ti, co chtěli spolu hrát anebo rodinní příslušníci. Ne vždy každý s každým vyjde, tak proč si dělat nepříjemnosti a zlou krev mezi sebou. Hrajeme jak se dá. Padají i rekordy. Všichni se výborně baví. Snažil jsem se zajistit maximální vstřícnost všem. Tak například Mirdovi Juříkovi. Volá mi, je 13:45. Jedu s Pavlínkou (dcera jeho družky Milušky). Zařaď nás do skupiny spolu. Za 10 minut jsem tam. Rozepsáno – vyhověno, už se hraje, ale kamarád Mirda nikde. Říkám holkám ze skupiny, koulejte místo něho. V pravý čas se objevuje. Nebo například holky Blahutovy (spíš slečny s maminkou). Jeden hod lepší než druhý. Výborně se štenkrují, ale zároveň si i fandí. Šárka Benišová hraje za svoji dceru Aničku, kterou to přestalo bavit (hrají dva, co to asi bude? Kluk, holčička? Každopádně další z krásného rodu Benišů. Po kom asi? No přece po mamince Šárce a tatínkovi Petrovi). Je fajn. Všude vládne pohoda, soutěžní rivalita. Někteří to hrají poprvé. Viď Olinko? S chutí hraje i paní Viznarová, naše členka. Je to dobrý pocit, jak jsou spokojeni se svými výsledky. Nebo snad nejsou? Ale to ne. Pohoda, veselí, udělování rad. Jak se to má házet, prostě členové klubu se baví víc než dvě hodiny. Některé bolí i rameno (viď Jirko – Jirka Chalupa). Prohlíží se fotografie ze zájezdů, domlouvají se další akce, hlavně všichni jsou zváni na Poslední šlápotu roku 2005 29. 12. v 9:00 hodin od interhotelu. A pak, že se turisté nedovedou bavit. To není pravda. I když to není přímo turistická akce, určitě to stmeluje kolektiv, a o to tu především jde.

Navíc Radka Blahutová rozdává přítomným členům KČT Kopřivnice kalendáříčky na rok 2006. No není to paráda?

Končí se po 16. hodině. Spokojeni? No určitě všichni ti, co se akce zúčastnili. A jaké jsou výsledky? Jako vždy perfektní. A kdo zvítězil, no přece každý, který se této akce zúčastnil.

Poznámka: Víte, zvlášť člověka potěší, když mu někdo řekne jako Olda Machovský – „Bylo to příjemně strávené odpoledne a výborně jsme se pobavili“. Díky Oldo, nebyl jsi sám, který mě pochválil. Člověka to potěší.

Tisk Tisk